Cud terapii Gersona budzi wiele kontrowersji.

No Comments

Terapia Gersona została opracowana jeszcze pod koniec XIX wieku, zaznaczają specjaliści z well-ness.pl/produkt/cud-terapii-gersona-ksiazka . Mimo że jej działania nie są udowodnione naukowo, uzdrowiła ona wiele ludzi z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami cywilizacyjnymi. Jest to świetna alternatywa nie tylko w leczeniu chorób, ale również dla codziennej zdrowej diety. Cud terapii Gersona polega na tym, że przy pomocy dobrze dobranej diety z owoców i warzyw oraz lewatywy z kawy możemy oczyścić organizm z toksyn, oraz dobrze przygotować go do samouzdrawiania.

Terapia Gersona jest terapią naturalną, która nie używa żadnych leków oraz środków chemicznych, być może właśnie dla tego budzi wiele kontrowersji wśród koncernów farmaceutycznej. Nie od dziś wiemy, że zależy im na tym, żeby człowiek był zawsze trochę chory i zawsze potrzebował zażywać niektóre leki. Terapia Gersona jednak czyni cuda i pozwala wielu ludziom odstawić leki.

Zdrowa dieta nie jest przeznaczona tylko dla osób, które walczą z chorobami cywilizacyjnymi, ale również dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Dieta, którą proponuje lekarz, pomaga dotlenić organizm, uzupełnia niedobór składników mineralnych oraz witamin, a także skutecznie oczyszcza ze złogów, dzięki czemu człowiek czuje się lepiej i ma więcej siły.

Categories: Terapie ziołowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *