Jakie zalety posiadają implanty stomatologiczne?

No Comments

 

Coraz więcej gabinetów stomatologicznych ( przykład link ) oferuje bardzo nowoczesne, ale i niezwykle bezpieczne dla zdrowia implanty, które z powodzeniem zastępują naturalne zęby. Bardzo popularne są tego rodzaju zabiegi w Krakowie, a także wielu innych dużych miastach.

 

To niezwykle innowacyjne rozwiązanie, jakim są właśnie implanty pozwala przede wszystkim na efektowne uzupełnienie ubytków w uzębieniu. Protezy, jakie były do tej pory najczęściej stosowane nie były używane do ubytku jednego zęba. Dzięki implantom można już jednak poradzić sobie i z takim problemem.

 

Bardzo istotne jest to, że rozwiązanie to jest bardzo szybkie, skuteczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Wykonane są implanty z bardzo nowoczesnego, bezpiecznego materiału, który ani razu nie spowodował jeszcze żadnych reakcji alergicznych. To oznacza, że można go spokojnie stosować u praktycznie wszystkich. To właśnie jest jedną z największych zalet tych nowoczesnych implantów. Bez problemu można znaleźć szereg gabinetów stomatologicznych (Kraków posiada ich bogatą bazę), w których będzie można taki zabieg przeprowadzić.

 

Przykładowy zabieg Przykładowa cena
Korona tymczasowa Od 100 zł
Korona pełnoceramiczna 1500-1800 zł
Korona na implancie 2500-3000 zł
Pierwsza wizyta implantologiczna i opracowanie planu 100 zł

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *